הפקת אירועים עסקיים

 
בניית אירוע עבור העסק שלכם היא האמנות שלנו – חברת הפקות מקצועית המתמחה בניהול אירועים. אנו לא רק מנהלים את האירוע אלא מחברים את התוכן שלו מאל"ף ועד ת"ו, ברמות הגבוהות ביותר. אצלנו תוכלו לזכות במיטב השירותים – החל מבחירת מיקום בוטיק לחגיגת האירוע בהתאמה אישית לצרכים שלכם, ועד להתוויית שירותים שונים שיסופקו לכם כמו תוכן לאירוע, קייטרינג, תקליטן וכד'. אצלנו ניתן לבנות את האירועים העסקיים ללא כל מאמץ, והשמים הם ממש לא הגבול.
 
עיצוב אולם על פי המתווה שלכם
 
ניתן לגשת אלינו עם דרישות לעיצוב האולם, תוך ציון דרישות מנהלתיות רגילות כמו כמות המוזמנים. אנו נספק לכם אפשרויות לאולמות או גני אירועים או מיקומי שטח אם מדובר באירוע פתוח – שיספקו את דרישות העיצוב שלכם וגם יתאימו לכמות הנוכחים אשר נקבתם בה. הבחירה של מקום החגיגה לא יכולה להיות קלה יותר.
 
הפקת אירועים עסקיים
 
גיבוש תוכנו של האירוע
 
גיבוש התוכן באירוע אינו מהווה כל קושי, ואנו כחברת הפקות מצוידים בתסריטי תוכן שונים להתוויה אישית באירוע. ביקשתם להתוות תוכן משלכם במקום זאת או בנוסף לכך? נוכל לשלב זאת באירוע ללא כל מאמץ. כעת אתם ודאי שואלים מדוע צריך בכל זאת חברת הפקות גם אם גיבשתם בעצמכם זמנים, ספקים וכד'? משום שהוכח כי כאשר הלקוח העסקי או הפרטי מארגן לבד את ההופעה הוא חשוף לביצוע טעויות קריטיות כמו הזמנת 2 ספקי הופעה להופיע בעת ובעונה אחת, או בפרקי זמן מתנגשים, וכן – חשוף לביצוע תקלות נוספות כמו אי הקצאת משאבי זמן מספקים, שתגרום לצפיפות מאורעות בתוך האירוע. בחברת הפקות יוודאו שכך הוא לא המצב, ושהאירוע שלכם "ינגן" בכל מקרה, גם אם את כל הסילבוס אתם בניתם ולא אנחנו.
 
עבודה בכל משך האירוע, שירות מלא לכל אורח בהתאמה אישית
 
החל מרמת ההגשות בקייטרינג, תוך התאמה לכל לקוח אתה המנה המועדפת עליו, ועד לעליית תקליטנים, רקדנים ומופיעים שונים – אנו בחברת ההפקות נדאג שהאירוע יעמוד כמתוכנן, ייצג אתכם בכבוד הראוי ויזכה אתכם בכל נקודות הזכות שמגיעות לכם ללא צל צלו של ספק. כשהאירוע שלכם בידיים שלנו העסק מיוצג הכי טוב שאפשר.
 
צרו קשר לשם הפקת אירועים עסקיים בליגה אחרת!