הפקת אירועים קטנים

 
יש הפקת אירועים קטנים ויש הפקת אירועים קטנים משוננים במיוחד ומותאמים לקהלי יעד ותוכן שונים. אצלנו תזכו לשירות יסודי שיוליך אתכם בדיוק למתווה האירוע הרצוי לכם והאהוב עליכם – כאחד. הפקת אירועים קטנים היא אמנות בפני עצמה, וכחברה אמנית נעשה הכל על מנת להשביע את רצונכם ולהביא אתכם למקסימום סיפוק עצמי מהאירוע שביקשתם להרים.
 
עובדים עם כל סוגי הקהלים
 
אנו עובדים מול קהלים של צעירים, מבוגרים, משפחות, חברים, רווקים ורווקות, משפחות החוגגות לילדים או חתני בר ובת מצווה, או חוגגות לתינוקותיהם החדשים טקסי ברית ובריתה שונים. אצלנו כל אירוע הוא אירוע בוטיק הנחגג בהתאמה אישית הן לבעלים והן למוזמנים. אנו נבצע את בירור הצרכים הנדרש ונספק מגוון רחב של אופני חגיגה אשר ניתן יהיה לבחור מהם בקלות את הרצוי לכם.
 
הפקת אירועים קטנים
 
מספקים אולמות, גני אירועים ושטחים פתוחים להקמת אירועים מן המעלה הראשונה
 
הכל מפואר, מרוהט ומאובזר. השטחים הפתוחים הם על בסיס מתחמים שהוקצו כגני אירועים לחגיגת אירועים בחוץ, על כל המשתמע מכך, כולל התקני הגנה בחורף ובקיץ. ונישן אולמות אירועים  מספקים מיקומי בוטיק לחגיגת כל אירוע, עבור כל מספר מוזמנים. ניתן להתאים בקלות את מיקום האירוע לסוגו על פי נתוני המוזמנים שלכם, נתוני התוכן שתספקו, וכד'. בכל מקרה, רק מקומות שיתאימו במאת האחוזים יומלצו על ידנו!

אצלנו - תוכן לאירוע זה לא סיסמה: זו אמנות!
 
ניתן לשלב מגוון רחב של תכנים, החל מבחירת קייטרינג ותקליטן שישרו אווירה מיוחדת ועד להעלאת מופיעים על הבמה, רקדנים וכד'. גם הצלמים והווידאו ארט שלנו מיוחדים במינם ומסתמכים על שירות מקצועי מן המעלה הראשונה, בהתאמה אישית. ניתן לעבוד עם תוכן וכוח אדם שאתם תספקו ולשלבם במערך שלנו, או להסתמך לחלוטין על באי כוחכם ללא התערבות תכנית מאתנו. בכל מקרה, נדאג לכם לעיצוב אירוע בוטיק יציב והגיוני לקיום בכל תסריט שבו תבקשו לחגוג.
 
גיבוש סילבוס
 
גיבוש הסילבוס יתבצע בשקיפות מלאה, תוך הצגת כל הפרטים. ניתן לגבש מספר מתווים ואתם תוכלו לבחור מהם את הנחוץ לכם ביותר. ככלל, לקוחות שמקבלים הטבה זו זוכים להתאמה קלה יותר של הסילבוס לאירוע שלהם מאשר בחברות בהן חובר רק תסריט אחד, שיעבור תיקונים והכנתו תיהפך לתהליך מתמשך וארוך.